Objednávka a co dál?

Děkujeme za objednávku

Dokončili jste právě objednávku služeb CreditCheck? Pokud ano, měli byste ve své poště najít stručný potvrzující email. Objednávku během několika hodin (v pondělí až pátek od 8 do 17 hod) zpracujeme a co nejdříve se s Vámi spojíme pro domluvení všech kroků souvisejcích s aktivací objednaných služeb. Na nic ale nemusíte čekat a už teď si můžete připravit podklady, které budete pro aktivaci služeb potřebovat.

Připravte si seznam uživatelů

V každém z cenových tarifů máte nárok na různý počet uživatelů (1-10 dle tarifu), kteří budou na portál www.creditcheck.cz ( nebo .sk) přistupovat prostřednictvím vlastního účtu. Tyto účty pro Vaše uživatele zřídíme a zašleme jim přihlašovací údaje. Připravte si prosím seznam uživatelů obsahující:

  • jméno
  • příjmení
  • e-mail

Seznam uživatelů následně pošlete našemu pracovníkovi, který se Vám v souvislosit s touto objednávkou co nejdříve ozve.

Pokud jste před objednávkou využili možnosti testovat naše služby, zůstane zřízený účet zachován a žádný nový pro sebe potřebovat nebudete. V některých případech pouze dojde ke změně hesla.

Seznam IČ pro monitoring exportujte do excelu

V rámci všech cenových tarifů máte nárok na určitý počet IČ v jedné z vybraných monitorovacích služeb zdarma. Cena za další IČ v rámci vybrané monitorovací služby se řídí ceníkem.

K aktivaci monitoringu si prosím připravte:

  1. vyberte si monitorovací službu, která vám nejvíce vyhovuje
  2. vyexportuje si z podnikového systému seznam IČ v samostatném sloupci v excelu nebo csv formátu. Pokud v jednom souboru posíláte CZ a SK subjekty, je potřeba přidat sloupec s identifikací země.
  3. určete si uživatele, který bude hlavním příjemcem emailových zpráv z monitoringu + jednoho uživatele, který může být v kopii

Tyto podklady zašlete našemu pracovníkovi, který se s Vámi spojí v souvislosti s touto objednávkou.


Aktualizace seznamu IČ (přírůstky nebo kompletně nové seznamy) pro monitoring následně probíhá jedním ze dvou způsobů:

  • si spravujete sami na zákaznickém portálu
  • nebo nastavíte automatický export IČ z vlastního systému a jejich automatické zpracování importní bránou pro monitoring dle tohoto návodu


Začlenění CreditChecku do podnikového systému

Součástí tarifů Premium a Enterprise je propojení Vašeho podnikového informačního systému s našimi službami - především jde o možnost přímého odkazu na report CreditCheckList. Dostanete od nás aktivační klíč, který bude muset správce podnikového IS ve Vaší společnosti jednorázově vložit do systému. Způsob integrace CreditChecku do těchto systémů se liší. V některých případech budete schopni si CreditCheck pomocí získaného klíče aktivovat sami, v jiných případech se budete muset obrátit na dodavatele podnikového systému.

Pokud jste před objednávkou měli k dispozici aktivní testovací přístup do CreditChecku ze svého podnikového informačního systému, nyní už nic dělat nemusíte.

Aktivujte si kredit do Centrální evidence exekucí (CEE)

Zpoplatnění přistupu do Centrální evidence exekucí probíhá formou odečítání částky za každý dotaz z předplaceného kreditu. Platba kreditu probíhá na náš bankovní účet po objednání kreditu, což je proces který může zabrat i několik dnů. Proto doproučujeme mít nastavený alespoň minimální kredit ve výši 500 Kč pro případ náhlé potřeby prověřit obchodního partnera v Centrální evidenci exekucí kdykoli v budoucnosti.

Pokud jste požadavek na kredit neuvedli přímo v objednávce, můžete nám tento požadavek sdělit ještě před vystavením první faktury, nebo kdykoli později.

Faktura

Fakturu od nás dostanete v elektronické podobě v nejbližších dnech.


Ještě jednou děkujeme za objednávku našich služeb a věříme, že budete spokojeni. V případě dotazů nám napište na info@creditcheck.cz, nebo zavolejte na +420 212 242 699.


Začlenění CreditChecku do podnikového systému

Součástí tarifů Premium a Enterprise je propojení Vašeho podnikového informačního systému s našimi službami - především jde o možnost přímého odkaz na report CreditCheckList. Dostanete od nás aktivační klíč, který bude muset správce podnikového IS ve Vaší společnosti jednorázově vložit do systému. Způsob integrace CreditChecku do těchto systémů se liší. V některých případech budete schopni si CreditCheck pomocí získaného klíče aktivovat sami, v jiných případech se budete muset obrátit na dodavatele podnikového systému